Kule Vinç Satış Hizmeti

TeknoVinç, kurulduğu yıl olan 1986'dan buyana, dünya liderliğini kanıtlamış, markalaşmış kule vinçlerin satış, pazarlama ve satış sonrası teknik servis, montaj ve demontaj gibi faaliyetlerini yürütmektedir.

Kule vinçlerin en önemli özelliği tartışılmaz kalitesinin yanında, şantiyelerin ihtiyaçlarına göre geliştirilmiş 60’tan fazla modeli ile geniş bir ürün gamına sahip olmasıdır.

Ayrıca vinçlerde bulunan modüler yapıya çağ atlatan pimli montaj sistemleri, değişken frekans sistemiyle motorlara hükmeden LVF sistemleri, kule vinçte konforu ve estetiği birleştiren Vision ve Ultraview model kabinler ve kule vinç kontrol sistemikule vinç sektörüne yön vermiş yeniliklerdir.

Satılık Kule Vinç Hizmetinden Faydalanmak İçin İletişime Geçin.

Personel ve Malzeme Asansörü Satış Hizmeti

TeknoVinç, STROS dış cephe personel ve malzeme asansörlerinin satış, pazarlama ve satış sonrası hizmetlerini de yürütmektedir. “İlk önceliğimiz güvenlik” prensibiyle tasarlanan ve Çek Cumhuriyeti’nde imal edilen STROS dış cephe personel ve malzeme asansörleri tüm prestijli projelerde kullanılmaktadır. STROS dış cephe personel ve malzeme asansörleri 650 kg ila 3 bin 200 kg kapasite aralığındaki geniş ürün gamına sahiptir.

Stros marka dış cephe personel ve malzeme asansörleri, hizmet vereceği yüksekliğe kadar kurulan gövde elemanları üzerinde bulunan kramayer dişli – pinyon prensibiyle çalışmaktadır. Birçok emniyet mekanizması ile insan hatalarına karşı önlemin alındığı asansörlerde, daldırma galvaniz kaplı gövde elemanlarının her biri 125-190 kg ağırlığına sahiptir. Bu sayede asansörler maksimum kapasite ve yüksek rüzgar hızlarına rağmen dengeli çalışabilmektedir.

 

TEKLİF TALEP FORMU

 

Tonaj bilgileri, uzunluk ölçüleri gibi bilgileri yazabilirsiniz.