Kule vinç satış kiralama ve dış cephe personel asansörlerinin Türkiye’de satış ve kiralamasını yapan Tekno Vinç hakkında daha fazla bilgi için web sitesini ziyaret et.

TeknoVinç,  Kule vinçlerin, satış, pazarlama ve satış sonrası faaliyetlerini yürütmekte ve 36 yılı aşkın süredir Türkiye’nin en büyük projelerinde yer almaktadır. İstanbul Genel Müdürlük merkezli olarak sürdürülen kule vinç satış ve pazarlamasında TeknoVinç, 1990 yılından günümüze, pazar payı itibarı ile sektörde lider konumdadır.

TeknoVinç, kule vinç kiralama hizmetlerini profesyonel anlamda başlatan ilk firmadır ve aynı zamanda Tekno Vinç markası ile günümüzde Türkiye’nin en büyük kiralık kule vinç parkına sahiptir. TeknoVinç ayrıca STROS dış cephe personel ve malzeme asansörlerinin satış ve satış sonrası hizmetlerini de yürütmektedir. “İlk önceliğimiz güvenlik” prensibiyle tasarlanan ve imal edilen STROS dış cephe personel ve malzeme asansörleri tüm prestijli projelerde kullanılmaktadır.

Kule vinç, personel ve malzeme asansörü olarak TeknoVinç’in kiralama parkında, 5 tondan 16 tona kadar değişen, 0-6 yaş arasında yaklaşık 200 parça makine bulunmaktadır. Şu an Türkiye’nin en genç kule vinç parkına sahip olan TeknoVinç, projeye en uygun kule vinci sunmak ve ihtiyacı tam olarak karşılamak konusunda oldukça iddialıdır.

vinc-video

Bize Ulaşın

Tekno Vinç İstanbul

Tekno Vinç Dilovası Depo

Daha fazla bilgi için

Bize +90 216 577 63 00 numaralı hattımızdan ulaşabilirsiniz.Sosyal Medyada Bizi Takip Edebilirsiniz.

Adresimiz

Tekno Plaza, Şehit Şakir Elkovan Caddesi,
No:2 A Blok, 34750


Ataşehir/İstanbul

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial