Tekno Ray Solar 10 Farklı ilde 14 Farklı GES Projesinde

ges operasyon

Tekno Ray Solar 10 Farklı ilde 14 Farklı GES Projesinde

Anahtar teslim güneş enerjisi santral projeleri yapan Epc firması Tekno Ray Solar  saha operasyon ekibi aynı anda 10 farkı ilde 14 farkı GES projesinde hizmet veriyor. Yapılan GES projeleri kapsamında toplamda 400’ü aşkın istihdam hacmine sahip Tekno Ray Solar’ın saha operasyon ekibinde, 26 mühendis görev almakta.

Yurt içi ve yurt dışında birbirinden farklı teorik ve uygulamalı eğitimler alan Epc Firmaları arasında bulunan Tekno Ray Solar GES saha operasyon ekibi, 920 MW global proje referansına sahip olan Enerray ile ortak çalışarak bir çok operasyon tecrübesinden faydalanabiliyor.

Güneş enerjisi santral kurulumu operasyonlarında Türkiye’nin en tecrübeli ve konusunda uzman saha ekibine sahip olan Epc firması Tekno Ray Solar, 10 farklı ilde ve toplamda 98 MW’lık 14 farklı zorlu projede eş zamanlı olarak hizmet veriyor. Proje kurulumlarının devam ettiği Konya, Sivas, Tokat, Elazığ, Nevşehir, Kütahya, Niğde, Adana ve Aydın şantiyelerinde, 400’ü aşkın istihdam hacminin yanı sıra 26 mühendis ve 17 kişilik teknik hizmet ekibi de aktif olarak yer alıyor.

Devamı İçin Tıklayınız.

 

Daha fazla bilgi için

Bize +90 216 577 63 00 numaralı hattımızdan ulaşabilirsiniz.Sosyal Medyada Bizi Takip Edebilirsiniz.

Adresimiz

Tekno Plaza, Şehit Şakir Elkovan Caddesi,
No:2 A Blok, 34750


Ataşehir/İstanbul

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial