Tekno Maccaferri

Gabion duvar, istinat duvar, terramesh sistem, dere ıslahı, erozyon kontrol, kaya düşmesine karşı koruma alanları vb alanlarda lider olan alt yapı mühendislik firması Tekno Maccaferri web sitesini ziyaret et.

Tekno Şirketler Grubu, kurulduğu 1986 yılından bu yana, alt yapı projelerinde teknolojik, ekonomik, çevreci ve uzun ömürlü ürünleri,sistemleri pazara sunmakta ve pazar lideri olarak faaliyetlerini sürdürmektedir.

Tekno Şirketler Grubu 2012 yılı itibari ile 30 yılı aşkın süredir çözüm ortağı olarak iş birliği yaptığı, konusunda dünya lideri olan dünya çapında 100 ülkede 3000 çalışan ve 31 fabrikası bulunan OFFICINE MACCAFERRI S.p.A. firması ile güçlerini birleştirerek ‘TEKNO MACCAFERRI ÇEVRE TEKNOLOJiLERİ MÜHENDİSLİK SAN. VE TİC. A.Ş.’ adı altında faaliyetlerine devam etmektedir. Ayrıca 2012 yılında ortaklığının ilk yatırımı olarak, çift bükümlü tel ağ türevi ürünlerin uluslararası standartlar dahilinde üretildiği, 10.000 m2 alana sahip fabrikasını Düzce’de kurmuş olup, buna ek olarak Maccaferri tarafından dünya çapında farklı fabrikalarda üretilmekte olan geosentetik ürünlerin dizayn, satış ve pazarlama faaliyetlerine de devam etmektedir.

maccaferri-video
Facebook
Google+
DISPLAY_ULTIMATE_PLUS
YouTube
LinkedIn

Bize Ulaşın

Tekno Maccaferri İstanbul

Tekno Maccaferri Düzce Fabrika

Tekno Maccaferri Ankara Ofis

Daha fazla bilgi için

Bize +90 216 577 63 00 numaralı hattımızdan ulaşabilirsiniz.Sosyal Medyada Bizi Takip Edebilirsiniz.

Adresimiz

Tekno Plaza, Şehit Şakir Elkovan Caddesi,
No:2 A Blok, 34750


Ataşehir/İstanbul

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial