Tekno Endüstri

Benninghoven asfalt plenti üretimi ve asfalt plent komponent üretimi,  STROS dış cephe ve personel asansörü mast üretimi ile POTAIN kule vinç mast üretimini yapan Tekno Endüstri hakkında daha fazla bilgi için web sitesini ziyaret et.

Tekno Endüstri, 12 bin metrekaresi kapalı, toplam 40 bin metrekare alana sahip olan modern fabrikasında hem grup şirketlerine hem de dünya sanayisine hizmet etmektedir.
Tekno Endüstri kalite yönetim sistemleri olarak ISO 9001, ISO 14001 ve OHSAS 18001, çelik konstrüksiyon alanında EN 1090-2 EXC.3 ve ISO 3834-2 standartlarına uygun üretim gerçekleştirmektedir.
Ayrıca BENNINGHOVEN asfalt plenti ve komponentlerini,  STROS dış cephe ve personel asansörü mastları ile POTAIN kule vinç mastlarını lisanslı olarak Almanya ve Fransa fabrikaları ile aynı standartta üretimini gerçekleştirmektedir.
İngiltere ve Almanya başta olmak üzere dünyaya ihracat yapan Tekno Endüstri, üretim ile stoklama ünitelerinde tam otomasyon sistemi kullanmakta ve bütün süreçlerinde %100 izlenebilirliği ERP sistemi ile takip etmektedir.

endüstri-logo

Bize Ulaşın

Daha fazla bilgi için

Bize +90 216 577 63 00 numaralı hattımızdan ulaşabilirsiniz.Sosyal Medyada Bizi Takip Edebilirsiniz.

Adresimiz

Tekno Plaza, Şehit Şakir Elkovan Caddesi,
No:2 A Blok, 34750


Ataşehir/İstanbul

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial