Asfalt plent satış, ikinci el asfalt plent satışı ve kiralamasında yıllardır hizmet veren Tekno Asfalt aynı zamanda asfalt plenti ve komponentlerinin lisanslı üretimini yapmaktadır. Detay için Tekno Asfalt web sitesini ziyaret et.

Tekno Asfalt, 1991 yılında başladığı Asfalt Üretim Tesisleri satış ve pazarlama faaliyetlerini, 1997 yılında Alman firması ile işbirliğine girerek 2018 yılına kadar bu işbirliğini sürdürmüş, bu süreçte Avrupa’nın en modern ve yüksek teknolojili asfalt plentlerinin Türkiye pazarına girmesini sağlamıştır.

Tekno Asfalt Türk müteahhitlerinin yurtiçi ve yurtdışı projelerinde sunduğu hizmet kalitesi ve satış sonrası hizmetlerdeki örnek yaklaşımları neticesinde sektörde uzun yıllardır sürdürdüğü lider konumunu devam ettirmektedir.

Tekno Asfalt, yeni/kullanılmış asfalt plent satışları, kiralık asfalt plenti hizmetleri, eski asfalt plentlerin komple revizyonu ve otomasyon sistemlerinin kurulumu, asfalt plent komponentlerinin ve bitüm sistemlerinin imalatı ve ihracatı da dahil olmak üzere sektörün her biriminde hizmet vermektedir.

asfalt-video

Bize Ulaşın

Daha fazla bilgi için

Bize +90 216 577 63 00 numaralı hattımızdan ulaşabilirsiniz.Sosyal Medyada Bizi Takip Edebilirsiniz.

Adresimiz

Tekno Plaza, Şehit Şakir Elkovan Caddesi,
No:2 A Blok, 34750


Ataşehir/İstanbul

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial