“Yeşile Saygı. Yaşama Saygı.” sloganıyla inşaat sektöründe faaliyet gösteren Arkad  Yapı, Kentsel Dönüşümü Yeşille buluştururken, arsa sahipleri ve/veya kat maliklerine de avantajlar sağlamakta. Detay için Arkad Yapı web sitesini ziyaret et.

Kat karşılığı inşaat sektörüne yeni bir anlayış getirme hedefiyle yola çıkan Arkad Yapı, LEED (Ekolojik Çevre Dostu Bina) sertifikalı ve prestijli binalar inşa ederek, yüksek üretkenliğe ve konfora katkıda bulunarak daha sağlıklı çalışma ve yaşam alanları oluşturmaktadır.
“Yeşile Saygı. Yaşama Saygı.” sloganıyla inşaat sektörüne hızlı bir giriş yapan Arkad  Yapı, Kentsel Dönüşümü Yeşille buluştururken, arsa sahipleri ve/veya kat maliklerine de avantajlar sağlamayı kendisine prensip edinmiştir. Mevcut konut ve diğer gayrimenkul alanlarının korunması için ekonomik çözümlü konseptler ve projeler geliştiren Arkad Yapı aynı zamanda finansal yönetim konusunda işbirliği yaptığı tüm kaynakları ve banka kuruluşlarını da arsa sahipleri ve/veya kat malikleri için harekete geçirerek finansal destek de sağlamaktadır.

arkad-video
Facebook
Google+
https://www.tekno.com.tr/arkad-yapi
YouTube
LinkedIn

Bize Ulaşın

Arkad Yapı Merkez

Arkad Yapı Atölye

Daha fazla bilgi için

Bize +90 216 577 63 00 numaralı hattımızdan ulaşabilirsiniz.Sosyal Medyada Bizi Takip Edebilirsiniz.

Adresimiz

Tekno Plaza, Şehit Şakir Elkovan Caddesi,
No:2 A Blok, 34750


Ataşehir/İstanbul

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial
İLETİŞİME GEÇİN

X
İLETİŞİME GEÇİN