Anadolu FLYGT

Pompa kiralama hizmeti ile Türkiye’de ilki başlatan firma olarak, bugün ülkemizdeki en kapsamlı kiralık pompa hattı hizmeti veren Anadolu Flygt web sitesini ziyaret et.

Anadolu Flygt Pompa, 1991 yılında İstanbul’da kurulmuştur. Çalışmalarını küresel su teknolojisi sağlayıcısı olan Xylem şirketi bünyesindeki merkezi İsveç’te bulunan dünyanın en büyük pompa imalatçısı Xylem Water Solutions Flygt ortaklığı ile sürdürmektedir.

Anadolu Flygt’ın portföyünde dalgıç atık su ve drenaj pompaları, dalgıç karıştırıcılar, havalandırma ekipmanları, UV dezenfeksiyonu ve ozon oksidasyonu, filtrasyon, mono pompalar, hava üfleyicileri gibi bir çok ürün grubu bulunmaktadır. Anadolu Flygt, Türkiye genelinde satış öncesi mühendislik çalışmaları ile birlikte ürün ve sistem temini, montajı, satış sonrası hizmetleri, geniş kiralık pompa hattı ile kiralama hizmetleri vermektedir. Anadolu Flygt pompa kiralama hizmetlerini Türkiye’de ilk başlatan firma olarak, bugün ülkemizdeki en kapsamlı kiralık pompa hattı ile hizmet vermektedir.Anadolu Flygt, Gebze Organize Sanayi Bölgesinde, genel müdürlük, satış, proje ofisleri, satış sonrası hizmetler ve kiralama birimleri ile stok alanları ve imalat atölyelerini de içine alan 10,000 m2’lik kapalı alana sahip Merkez Binasında faaliyetlerini yürütmektedir.

anadolu-video

Bize Ulaşın

Daha fazla bilgi için

Bize +90 216 577 63 00 numaralı hattımızdan ulaşabilirsiniz.Sosyal Medyada Bizi Takip Edebilirsiniz.

Adresimiz

Tekno Plaza, Şehit Şakir Elkovan Caddesi,
No:2 A Blok, 34750


Ataşehir/İstanbul

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial